Produkcija

ligninasbirusLignino biokuras

Susmulkintas ir išdžiovintas ligninas kaip biokuras naudojamas pramoninėse katilinėse.

Lignino charakteristikos:

  • Drėgnumas:      <=15 %
  • Kaloringumas:  18 GJ/t
  • Peleningumas:  <=15%
  • Sieros kiekis:     <=0,33 %

Ligninas fasuojamas į 1 tonos talpos didmaišius ir pristatomas į katilines užsakovo pageidaujamais kiekiais. Ypač dideli lignino kiekiai vežami specialiu transportu.

Dėl lignino užsakymo ir pardavimo sąlygų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

 

Šiuo metu ligninas kaip biokuras ruošiamas naudojimui tiek pramoninėse katilinėse, tiek namų ūkiams. 

Pramoniniam naudojimui siūlome gryną džiovintą ligniną, bei maišytą su medienos pjuvena.

Namų ūkiams gaminame lignino briketus. Mūsų gaminami lignino biketai yra cilindro formos, todėl labai patogūs naudojimui bet kokio tipo katiluose, pečiuose.

 


Ligninas

Džiovinto lignino ir medienos pjuvenų briketai

Ligninas – organinė trąša

Specialiai paruoštas ligninas naudojamas kaip biokuras arba kaip žaliava granulių ar briketų gamybai. Naudojant ligniną išgaunama 20 proc. daugiau energijos nei naudojant medieną. 

Maišant ligniną su medienos pjuvenomis gaminami briketai. Šie briketai skirti  naudoti namų ūkiuose ir pramoninėse katilinėse.  Mūsų gaminami lignino biketai yra cilindro formos, todėl labai patogūs naudojimui bet kokio tipo katiluose, pečiuose. Ligninas yra puiki organinė trąša. Skildamas į humusą jis aprūpina augalus maistinėmis medžiagomis ir palaiko reikiamą dirvožemio drėgmės lygį. Kadangi ligninas formuojasi iš ląstelės sienelės komponento jis gali padidinti ląstelių sienelių stiprumą, suteikdamas vaisiams ir daržovėms puikią išvaizdą ir pagerindamas augalų kokybę.